KONST / Litografier / Collage 12539375
nr 1253 9375
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Collage, Signerad, numrerad HC 31/35, bladets mått: 67x50 cm
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:31:13
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)